BAŞLARKEN - Hakan KAMAÇ

BAŞLARKEN


   Anadolu’nun güzide şehrinden Elazığ’dan Türk ve Dünya sporuna merhaba diyerek yayın hayatımıza başlıyoruz. Anadolu’dan spor haberleri nasıl yapılır, nasıl tarafsız olunur, Türk sporuna katkımız ne olabilir düşüncesiyle hareket ederek yola çıktık.

   Son birkaç yıldır ülkemizde sürekli kurulan spor haber sitelerinin çokluğu ve takipçi sayısının her geçen gün artması, doğal olarak insanların bilgisayar veya telefonlar aracılığıyla günlük spor haberlerini takip etmesi bizlerin spor sitesi kurmasına zemin oluşturmuştur.

Sitemizde ülke ve dünya sporundaki günlük haberleri en hızlı, tarafsız ve özgün bir şekilde siz sporseverlere sunmayı ilke edinerek yayın hayatına devam edecektir. Bu amaç doğrultusunda bütün spor dallarına eşit mesafede, bütün kulüplere aynı oranda yaklaşarak ülke sporuna önemli katkılar yapmayı amaçlamıştır.

   Sitemizde futbol, basketbol, voleybol, motor sporları, tenis ve diğer sporlar olmak üzere sporun bütün dallarıyla ilgili haberlere ulaşacağınız bölümlerin yanı sıra video galeri kısmında güncel video görüntüleri sizler için paylaşmak istedik.  Foto galeri kısmında ise ilginç, önemli ve dönemin özelliğini yansıtan fotoğrafları sizlere sunmaya çalıştık.

   Ülkemizin spor gelişimindeki eksikliklerini ve çarpıklıklarını en iyi şekilde ortaya koyacak seçkin yazar kadrosu ile ülke spor gündeminde belirleyici rol oynayacaktır. Yazarlarımız, her biri kendine özgün köşesi ile karşınızda olacaklardır.

   Coşkun Kamaç’ın yaklaşık yirmi yıl önce yaptığı “Maraton” programıyla başlayıp daha sonra Doğu Anadolu’nun ilk spor gazetesi olan “Maraton” ile bugünlere kadar gelen “Maraton” ismine ulusal bir kimlik kazandırarak “spormaraton.com” olarak bu yolculuğun bir kilometre taşı olarak sizlerle buluşturuyoruz.

   Bu yolculukta “Maraton” programının başarısını “spormaraton.com”la sürdürebilmek; geçmişin deneyimlerinden yararlanıp kendimizi, şehrimizi ve ülkemizi geleceğe taşıyabilmek  adına atılmış adımlardan ilkini gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Takdir “spormaraton.com” takipçilerinindir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 1

YAZARIN SON 5 YAZISI
19Haz

TEŞEKKÜRLER KARAMAN!

17Tem

BORDO BEYAZ BİR RESİM!

28Tem

MENAJER TEKNİK DİREKTÖRLER!

15Haz

GÜNEŞLİ GÜNLER GÖRECEĞİZ

15May

DOĞRU TERCİHLER!