Meireles Gidiyor,Gargano Geliyor!

Napoli, Meireles'e karşılık Uruguaylı ön libero artı 4 milyon euro önerdi. Gargano hem daha disiplinli hem maliyeti çok daha az bir oyuncu

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre; Ersun Yanal'ın imza atmasından sonra kısa sürede transferi bitireceği konuşulan F.Bahçe'ye "piyango gibi" bir teklif Napoli'den geldi. Uzun süredir Raul Meireles'i isteyen İtalyan ekibi, Portekizli futbolcu için Walter Gargano+4 milyon euro önerdi. 

BiR TAŞLA BiR ÇOK KUŞ VURULUR 
Meireles'in disiplinsiz tavırları ve aldığı cezalarla sıkıntıya düşen F.Bahçe'nin teklifi kabul edebileceği öğrenildi. Alper Potuk'u alarak bu bölgeyi güçlendiren, Salih Uçan'ı da iyi bir alternatif olarak düşünen Yanal'ın, Meireles için "gitsin" diyeceği konuşuluyor. Napoli'de verimli olamayan 29 yaşındaki Uruguaylı oyuncunun da vergiler nedeniyle Türkiye'de daha fazla kazanacağı için teklifi kabul edebileceği belirtiliyor. F.Bahçe böylece sorunlu ve maliyetli Meireles'ten kurtulmuş, sorunsuz, ucuz, takım oyuncusu Gargano'yu transfer etmiş olacak.

SAVAŞÇI GARGANO
İnter'in geçen sezon Napoli'den kiraladığı Walter Alejandro Gargano "vasat" bir sezon geçirdi. İnter'de 36 maça çıkan Uruguaylı orta saha gol atmayı başaramadı. Sezonu 9 sarı kartla kapatan Gargano savaşçı yapısıyla tanınıyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN