İsmail Kartal,Tadic ile Balığa Gidecek!

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Zimbru ile Konferans Ligi maçı öncesi açıklama yaptı.

PAYLAŞ

Yeni sezon hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe'de teknik direktör İsmail Kartal, UEFA Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu'nda karşılaşacağı Zimbru maçı öncesi basın toplantısı düzenledi. Tecrübeli teknik adam, yeni transferlerden Dusan Tadic'in takıma pozitif bir hava getirdiğini ve onunla balığa çıkacaklarını söyledi.

Tadic: "Balık tutmayı çok seviyorum, hocamızla konuştum"

Bilindiği üzere Dusan Tadic, kulüp televizyonuna verdiği röportajda "Balık tutmayı seviyorum, oğlum zaten bayılıyor. Benim de hoşuma gidiyor, beni rahatlatıyor. Bu konuyu hocamızla konuştum. Kendisi de seviyormuş ve oğluyla gidiyormuş" demişti. Ayrıca Tadic, muhabirin "İsmail Kartal ile beraber balık tutmaya gider misin?" sorusuna ise "Muhtemelen evet" diye yanıt verdi.

Kartal: "Tadic ve oğlunu balık tutmaya götüreceğim"

İsmail Kartal ise basın toplantısında bu konu hakkında, "Tadic ile tartışıp, konuşuyoruz. Ben balıkçı bir ailenin çocuğu olduğumdan bahsettim, o da balığı çok sevdiğini, balık tutmaya gitmek istediğini söyledi. En yakın zamanda onun oğlu ile beraber oğlumu da alarak boğazda balık tutmaya götüreceğim" ifadelerini kullandı.

Kartal'ın babasına "Karadayı" derlerdi

İsmail Kartal kendisinin de söylediği gibi balıkçı bir babanın oğlu. 2006 yılında hayata veda eden babası Muhittin Kartal, Anadolukavağı’nın tanınan balıkçılarından biriydi. Ona "Karadayı" derlerdi.

Kartal'ın en büyük keyfi teknesiyle uğraşmak

İsmail Kartal da baba mesleğini amatör bir balıkçı olarak hobiye dönüştürdü kendine. Kartal'ın en büyük keyfi de balıkçı teknesiyle uğraşmak. Boyasından onarımına kadar teknesinin her türlü işiyle kendisi uğraşır.

 

"İş stresi bitince kendimi Anadolukavağı’na atarım"

Kartal, daha önce Fenerbahçe'nin başına geçtiğinde verdiği bir röportajda, "İş stresi sona erince kendimi Anadolukavağı’na atarım… Tekneme gider, boyasını yapar, motorunu tamir ederim… En büyük zevkim bu..." diye konuşmuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN