Erciyes Kalesi Emin Ellerde

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Kayseri Erciyesspor, Sırp kaleci Bojan Jorgacevic ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Hacı Boydak Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine kulübün ikinci başkanı Enes Özhaseki, basın sözcüsü Kağan Savruk ve Club Brugge takımından transfer edilen Bojan Jorgacevic (31) katıldı. 

Özhaseki, Bojan'ın tecrübeli bir kaleci olduğunu ve Kayseri Erciyesspor'a büyük katkı sağlayacağına inandığını söyledi. 

Bojan ise transferin gerçekleşmesinde Erciyesspor'un yeni teknik direktörü Fuat Çapa'nın olumlu görüşlerinin etkisi olduğunu söyledi. Büyük bir kulüpten geldiğini belirten Bojan, şöyle konuştu: "Bu kadar büyük bir kulübe geldiğimi bilmiyordum. Bu kadar gazeciyi bir arada görünce nasıl bir takıma geldiğimi anladım. Kulüpten teklif geldikten sonra araştırmalarımı yaptım. Olumlu sonuçlar aldım. Fuat Hoca'yı tanıyor olmam da etkili oldu. Bu konuyu kendisiyle de konuştum. Fuat Hoca çok iyi bir takım kuracağını söyledi. Ben de bu takımda yer almak istedim. Ben Belçika'da şampiyonlukları olan bir takımdan geliyorum. Şimdiye kadar oynadığım takımlardaki performansı burada da göstermek istiyorum." 
Konuşmaların ardından Bojan Jorgacevic, kendisini 3 yıllığına Erciyessporlu yapan imzayı attı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN