Q7'NİN HEDİYESİ! - Hayri ÜLGEN

Q7'NİN HEDİYESİ!


Beşiktaş Mersin'de kazanınca herkes "Güneş doğdu" yazılarını yazmaya başladı.Ama dün Olimpiyat'ta hem Güneş battı, hem de Trabzon servetine Zengin'lik kattı. BelkiQuaresma'nın golü tarihi bir gol olabilir ama Erkan Zengin'in golü öyle anlamlı ki hem bu golüyle takımına para kazandırdı hem de altın değerinde 3 puanı Trabzon'a getirdi. 

ONUR YİNE HARİKAYDI! 

Aslında Beşiktaş ilk 25 dakika içinde sol kanadı iyi kullandı. Ama sonrasında Gökhan'ın sorumsuz hareketleri, Quaresma'nın yanında kimse olmaması Beşiktaş'ın hızını kesti. Dün iki takımın kalecisine baktık. Onur boşuna Trabzon'da birinci kaleci değilmiş.

Öylesine 2 tane %100'lük gol kurtardı ki Erkan Zengin'in golünü alkışlarken Onur'un o iki kurtarışının da hakkını vermek gerek.

Aslında günün özeti, Beşiktaş yoksul Trabzon ise Zengin'di. Beşiktaş'ta belki düz oynayan ama görevini layıkıyla yapan ve maçın son dakikasına kadar hakemle dalaşmayan, rakibiyle boğuşmayan ama görevini yapıp alkışı hakeden bir oyuncu vardı.

Alman Beck... Gökhan Töre hala şımarıklığını üzerinden atmamış. Ne oyun disiplinine uyuyor, ne de takım oyununa.

Dün öyle bir gol kaçırdı ki amatör futbolcu bile atardı.. Futbol sniyelik bir iş. Öyle düzelteceğim, rakibi geçeceğim diye düşünürsen Beşiktaş'ı mağlup edersin. Ben en çok tribünleri dolduran cefakar taraftara üzüldüm. Quaresma attığı golle maçı bir anda döndürdü ama sonrasında ise sorumuz kendisine yakışmayan hareketle kendini attırdı hem altıntepsi de 3 puanı Trabzon'a verdi.


MAÇIN EN iYiSi BECK
Beck, takımın en iyisiydi. Hiç aksamadı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ GÖKHAN TÖRE
Şımarıklığını üzerinden atmalısın Gökhan

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!