TARİHE İMZA GOMEZ'DEN! - Hayri ÜLGEN

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!


Beşiktaş taraftarı ve takımı dün Vodafone Arena Stadı'nda tarihi yaşadı ve yaşattılar.Futbolcular sahada coştu taraftarlar ise tribünde coşkuyu yaşadı. Yıl 1947 Beşiktaş'ın ilk stadının açılışında gol Başkan Süleyman Seba'dan... Yıl 2016 yeni stat Vodafone Arena... İlk gol Alman Mario Gomez'den... Dün akşam gerçekten her yer ışıl ışıldı.

Tribünler coşkulu futbolcular sahada bir zafer için mücadele verdiler.Gerçekten çok zorlu bir rakip. Oyun boyunca oyundan hiç kopmadılar. Hele 50. dakikada maç berabereyken Deniz Yılmaz'ın direkten dönen topu maçın kırılma anı oldu. İşte o pozisyondan sonra Gomez'in ve Alexis'in golleri Beşiktaş'ı galibiyete taşıdı.

Şu bir gerçek ki böyle maçlar çok zorlu olur.Oyunun geneline baktığımızda Beşiktaş'ın ilk 75. dakikadaki mücadelesi ve golleri alkışlanacak cinstendi.

YİNE KABUS DAKİKALAR

Ancak Stoch'un golünden sonra her zamanki gibi son dakikalarda sıkıntı yaşayarak ve zorlukları da aşarak ancak galibiyete uzanabildi. Oğuzhan Atiba ve Sosa...

Beşiktaş'ın en büyük silahları.Orta sahanın yükünü çektiğin kadar hücuma dönük oynayarak arkadaşlarına destek verdiler.

Mario Gomez tarihe altın harflerle yazdırdı. Dün Bursaspor galibiyeti şampiyonluk treninin yola devam etmesinin göstergesiydi.

MAÇIN EN iYiSi MARİO GOMEZ

Attığı 2 golle tarihe adını altın harflerle yazdırdı

MAÇIN EN KÖTÜSÜ OLCAY

Sahanın en kötü ismiydi. Sadece gezindi.

 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!