GOMEZ'İN ALTIN KAFASI! - Hayri ÜLGEN

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!


Dün Olimpiyat'ta gerçekten son yılların en çekişmeli en mücadele dolu maçlarından birini seyrettik. Mücadele vardı, kazanma gücü vardı, müthiş goller vardı. Yani futbol adına herşey vardı. Birşey hariç. O da sahada yüreksiz bir hakemin oluşu! Ben top çıktı, çıkmadı, goldü, değildi diye tartışmam. Ama bu kadar kendisine bağıran, itiraz eden futbolculara hakem Özkahya bir kırmızı kart gösteremiyorsa ben de direkt hakem derim. Çünkü sahada otoritesi olmayan bir hakemle maç oynadılar. Oyuna gelince... Beşiktaş'tan daFenerbahçe'den de keyif aldım. Futbolun meyvesi goldür. Ben Olimpiyat'ta doya doya 5 gol güzel gol seyrettim. 

2. GOL SÜPERDİ 

Direkten dönen toplar seyrettim. Herşeyden önemlisi maçı kazanmak isteyen iki takım gördüm. Alman futbolcu Gomez'in attığı birinci gole değil, ikinci gole şapka çıkartırım. Derler ya Avrupai gol, işte öyle güzel goldü. Nani eğer hakemle uğraşacağına, kendisini maça konsantre etmiş olsaydı, Fenerbahçe'nin oyununa zenginlik katardı. 

TOSIC CANLI BOMBA GİBİ 

Sol kanatta oynayan Tosic, halen ağır ve kademelere geç giriyor. G.Birliği maçında,Fenerbahçe maçında da kendi kalesine gol attı. Eğer Beşiktaş defansı Tosic'i tutumazsa,Tosic gol kralı olur! Oğuzhan oyunda kaldığı müddetçe, görevini yaptı. Ama kendisine yapılan bir faulü vermeyen hakem maçı izledikten sonra ne diyeceğini çok merak ediyorum. Dün İnönü Stadı'ndan sonra Beşiktaş Fenerbahçe'yi yine 3-2 yenip büyük bir moralle taraftarlarıyla bütünleşti. Bu galibiyetle gelen liderlik camiaya moral verecek.

MAÇIN EN iYiSi GOMEZ

Beşiktaş'ın yıldızı iki gol atarak coştu.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ HAKEM

Kararları ve yönetimi çileden çıkardı.

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!