ÇAYIN DEMİ BABA'DAN! - Hayri ÜLGEN

ÇAYIN DEMİ BABA'DAN!


Beşiktaş Rize'de ilk yarıda adeta sahada yok gibiydi.

Bunun en büyük nedeni ise Veli, Oğuzhan ve Sosa'nın oyundan kopuk kopuk oynamalarıydı. Ama ikinci yarıda her zaman izlediğimiz Beşiktaş temposunu gösterince Rizespor karşısında pozisyonlar üretmeye başladı. Sosa ikinci yarıda hem oyuna hareket getirdi, hem de attığı golle Beşiktaş'a nefes aldırdı.

Attığı gol gerçekten ustacaydı. Kırk metre sürdü ikiye bir yaptı ve aldığı o topu iğnenin deliğinden geçirircesine muhteşem bir gole imza attı. İşte bu golle Beşiktaş tam rahatlayacakken kaptan Tolga'nın inanılmaz ve affedilmez bir hatası vardı. Ben kenidisine soruyorum.

Ben senin bir ağabeyin olarak hep yanında oldum. Seninle dertleştim ve senin gibi bir usta eldivenin de bu golü yemesini affedemiyorum. Allah'tan Rize iki oyuncu eksildi ve penaltı golü geldi. Ve şimdi bu hata konuşulmayacak. 

KARTAL'I İPTEN ALDI 

Demba Ba bu Beşiktaş'ın artık cankurtaranı. Gole ne zaman ihtiyaç olursa puana ne zaman ihtiyaç olursa o anda Demba Ba ortaya çıkıyor. Yine çok akıllı çok da hoş bir penaltıyla hem golü attı hem de Beşiktaş'ı ipten aldı. Beşiktaş bu galibiyetiyle lider oldu ama futbol olarak taraftarını tatmin etmedi. Hep söylüyorum ve söyleyeceğim Oğuzhan böyle devam ederse, atom karınca dediğim Veli fizik olarak dünkü gibi güçsüz kalırsa Beşiktaş'ı  zor günler bekliyor demektir.

MAÇIN EN iYiSi Sosa

Arjantinli çok çalıştı. Harika bir gol attı.

MAÇIN EN KÖTÜSÜ Tolga

Çok basit bir gol yedi. Hatalı çıkış yaptı.

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14May

5 DAKİKADA KARTAL!

12Nis

TARİHE İMZA GOMEZ'DEN!

05Nis

RIZA'NIN FENDİ ORMAN'I YENDİ!

23Mar

PTT 1.LİGİN HAVASI BAŞKA!

28Eyl

GOMEZ'İN ALTIN KAFASI!