OYUN ve AKTÖRLER! - Günal ENSARİ

OYUN ve AKTÖRLER!


Hentntbol Lig Şampiyonluğu için mücadele eden iki takım Beşiktaş ve Ankara İl Özel İdare…

Bir sezon boyunca lig şampiyonluğu için ortaya koydukları mücadeleyi 1 hafta 10 gün içerisinde kendi aralarında oynadıkları son maçlara da yansıttılar. Ancak son maç, son dakikalar, mücadelenin, hırsın, kazanma arzusunun, kalitenin doruğa ulaştığı anlar oldu. Bu ifadem her iki takım için de geçerli...

Bu güzel maçı NTV SPOR vasıtasıyla izleme imkanı buldum. Onlara da bir teşekkür borçluyum. Bu maçı izlemeseydim, hentbolün bu güzelliğini kaçırmış, bu zevkten veya bu cümleleri de yazmaktan mahrum kalacaktım!

İki kulübün hentbol branşına verdikleri değer, hizmet ve kalite, hem hentbolün, hem de bu iki kulübümüzün değerini arttırmıştır.

Maç esnasında uygulanan hücum ve savunma taktiklerine, atılan gollere, kimin kaç gol attığına, kimin kaç top çıkardığına değinmeyeceğim…

Sizi resmin bütününü görmeye davet ediyorum.

Hentbol, seyri müthiş keyif veren bir oyun… 

Bu oyunun bütün aktörleri (Federasyon, Kulüpler, Kulüp Başkanları, idareciler, teknik kadro, oyuncular, hakemler, gözlemciler, salonda görev yapanlar ve seyirciler) rollerini başarı ile yerine getirdiler.  

İşte bunun için hepsini alkışlayarak teşekkür etmek istiyorum. Maçın sonunu en zevkli hale getiren kaleciler Yunus ve Mesut’u müsaadenizle ayrıca tebrik etmek istiyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

Bu tarzdaki maçlar hentbolün kalitesini arttırıyor, basında da hakkettiği yeri alıyor.

Hep böyle maçlar izlemek istediğimi de buradan tekrar etmek istiyorum.

Sağlıkla kalın...

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Şub

KEŞFEDİLMEMİŞ CEVHER

09Şub
18Oca

BÜYÜK BAŞARI!

17Ağs

SÖZÜM SİZE!

02Tem