SÖZÜM SİZE! - Günal ENSARİ

SÖZÜM SİZE!


Gündem çok yoğun, çok hızlı, çok değişken takip etmekte zorlanıyorsunuz. Bir süre geçtikten sonra hayretle bazı haberleri, gelişmeleri izleyemediğiniz  veya hiç haberdar olamadığınız da oluyor.

Şimdi gündem de öyle bir haber var ki,  ilgilenmemenize imkan var mı? Neden mi bahsediyorum?Evet, haber Saygın bir kişiliğe sahip Sayın SÜLEYMAN SEBA. Bakın etrafınıza yazılı, görüntülü ve sosyal medyada ona yer var mı? Onu en iyi ifade etme yarışı var mı? Onunla hatıralarını yazmaya çalışan var mı? Onunla hatırasını bir resimle canlandırmaya çalışan var mı? Onu rahmetle anma yarışı var mı? Onun için kelimeleri yan yana getirip hakkında en iyi cümleleri yazma yarışı var mı? Eski jenerasyondan  yeni jenerasyona aramızdan ayrılışı ile herkesin üzüntüsü var mı?

VAR… VAR… VAR.. Bir gidenin arkasından böyle konuşmak, böyle yazmak ne kadar güzel değil mi? 

Değerli  Yönetici Arkadaşlarım, Sözüm size; Yeni sezon başlıyor. Sporda her gün değişik açıklamalarla, farklı gündem yaratıp, insanları gerip, kaos oluşturulacağına, Kulüp başkanlığı ile, insanlığı ile, adam gibi adamlığı ile her rengin kalbine taht kurmuş örnek davranışlarıyla, Sayın Süleyman Seba’yı örnek alarak, insanlar arasındaki hırs, kin ve nefreti yok edin.  Sevgi ve saygının doruğa çıktığı bir ortamı hazırlayın. Sizden beklenen çok mu zor?

Bu vesile ile buradan tekrar Sayın Süleyman Seba’ya Allahtan rahmet ve tüm sevenlerine sabırlar diliyorum.

 

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
16Şub

KEŞFEDİLMEMİŞ CEVHER

09Şub
18Oca

BÜYÜK BAŞARI!

17Ağs

SÖZÜM SİZE!

02Tem