AVRUPA'YA DEVAM! - Bahaddin GÜNEŞ

AVRUPA'YA DEVAM!


Trabzonspor, Avrupa yolunda devam ediyor. Derry city, Dinoma Minsk ve Kukesi Bordo-Mavili takımın dişine göre ekipler olsa gerek. Çünkü, pek zorluk çekmedi. Sadece bir maçta beraberlik aldı. Diğer 5 maçı kazandı. Hem de birden çok gol atarak. 

Fırtınamız’ın Avrupa’da gruplara kalmasını yürekten kutluyorum. Başta teknik direktörümüz Mustafa Akçay ve ekibine bundan sonra Avrupa maçlarında başarılar diliyorum. 

Bordo-Mavililer, maça iyi başladı. Sağdan ve soldan ataklarla oyunu kenarlara yıkıp Fransız oyuncu Maluoda’ya geniş alanlar bıraktırdılar. Burada kalesinde şok bir gol gördü Trabzonspor. Bu Türk oyuncusunun en büyük handikabı oluyor. Sahasından çıkarken yan pas yapılmayacağını genç futbolcu Yusuf bilmeliydi. Ama futbolda hata elbette olacak. Dün gecenin yıldızı ise Malouda olmalı.Belki yaşlı ama kumaşı çok iyi. Eğer fiziksel gücü daha da artarsa Trabzonspor’u büyük katkı sağlar. Attığı gol ile klasını gösterdi. Rakibinin küçüğü ve büyüğü olmazsa bile Trabzonspor’un temposu bazen çok düştü. Orta alanda çok pas hataları yapıldı. Çıkışlarda pas tercihleri iyi değildi. Önde baskı yoktu. Henrigue iki gol attı ama tek kaldı. Kazanan takım hiçbir zaman kötü değildir. Takımımız eğer önde çok iyi baskı ve hücum presini yapabilen ve gol bölgesinde etkili bir isim transfer edebilirse daha rahat oynar ve kolay maç kazanır diyorum..

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
02Ara
24Kas

DEĞİŞİMİ GÖRDÜK!

10Kas

SADECE ÜÇ PUAN!

03Kas

EY VAHİD!

24Ekm

TRABZONSPOR HAK ETTİ!