HARPUT KAPIŞMASI! - Cevdet ÜNÜVAR

HARPUT KAPIŞMASI!


Elazığspor düşünceli, Fuat Buruk; Galatasaray buruk, Mancini düşünceli...Öyle bir maç ki, kimsenin kimseye; senin hesabın nedir diye soracak sorusu, soracak mecali olsun... -Herkes kendi derdine düşmüş! Evsahibi Elazığspor müthiş bir çıkış yakaladı, durdu. Artık telafisi mümkün olmayan haftalar içinde. Mutlak kazanmak zorunda! Galatasaray bu sezon deplasmanlarda piknik yaptı, gören olmadı. Görünmek istiyor(!) Üç ihtimalli değil, tek ihtimalli maç! Havlumu getirin bana!

TAÇ TÖRENİ

Mayıs'larda çok şampiyon görmüştük ama Nisan'da da oldu! Erkeklerle çok kutlama yapmıştık ama kadınlarla da göreceğiz...Binlerce çocuğun anı defterine 19.şampiyonluğu kalın harflerle not düşeceğiz... Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçı unutulmaz!

Şampiyonluğun şifresi, gözyaşlarında saklı. Taraftarın, Aziz Yıldırım'ın gözyaşlarında saklı... Futbolcuların, camianın gözyaşlarında saklı...Sevinirken bile ağladı bu kulüp, bu milyonlar... Artık son noktayı koyma, taç takma vakti... Kana kana kutlayın, güle güle kutlayın... Daha alacak çok kupa var!

 

 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Nis

PERŞEMBE SÜRPRİZİ!

23Mar

%51 ADANASPOR!

24Şub

ADANASPOR TURUNCUDUR!

20Ekm

YENİ LİDER ELAZIĞSPOR!

02Eyl

GAKGOŞ DARBE YAPTI!