DEVİR TESLİM! - Cevdet ÜNÜVAR

DEVİR TESLİM!


Dünkü Galatasaray'ın şok mağlubiyetinden sonra apaçık yazalım, hiç tereddüt kalmasın."Ligde şampiyonluk değil, amansız bir ikincilik kavgası başlamıştır, nokta. Ligde 4/11. sıra arasındaki dördüncülük yarışı da ligin sonuna kadar sürer, nokta. Beşiktaş-Akhisarspor maçında da sürprize açık olalım, üç sonuca da hazırlıklı olalım, nokta. Rehavet en büyük rakiptir, nokta." Beşiktaş'ın bugün Olimpiyat Stadı'ndaki rakibi Akhisarspor gibi gözükse de esas rakibi Galatasaray olacak.Sıralamadaki rakibimi geçeyim derken, sahadaki rakibini de dikkate almak zorunda. Başka!.. Pazar menüsünde köfteli spagetti var! Yersen!

OYNAMADAN KAZANMA VAKTİ!

Bir maç düşünün ki, kaybetseniz bile ligde sizi galip saysınlar! Bir maç düşünün ki, kazanır-kazanmaz da bu ligi bitmiş saysınlar! Bir sezon düşünün ki, haftalardır birinci sırayı meşgul saysınlar! Tüm gözyaşlarını İstanbul'da bırakıp, tüm sevinçlerini Gaziantep'e taşıyan takım Fenerbahçe... 

Fenerbahçe maçı öncesi; kazanıp rahatlayan evsahibi Gaziantepspor... Gaziantepspor maçı öncesi oynamadan kazanan, misafir Fenerbahçe. Evsahibi baskısı olmadan, zorlu deplasmandır korkusunu duymadan... Kalede Ali Nazik, forvette baklava! Daha ne diyelim, üstüne su içelim!

 

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
14Nis

PERŞEMBE SÜRPRİZİ!

23Mar

%51 ADANASPOR!

24Şub

ADANASPOR TURUNCUDUR!

20Ekm

YENİ LİDER ELAZIĞSPOR!

02Eyl

GAKGOŞ DARBE YAPTI!