KULÜBENİN SIKINTISI! - AtillA ELBİR

KULÜBENİN SIKINTISI!


Beşiktaş bu sene sağ bek eksikliğinden çektiği kadar hiç bir şeyden çekmedi.Beşiktaş geçen sezonu kapatır kapatmaz yapılması gereken  ilk transfer sağ bekti.Bu sene Beşiktaş bu kadrosuyla en büyük problemi  kulübesinde yaşayacağını düşünüyorum.

Beşiktaş’ta iyiye giden  şeyler Sosa ve Kerim’in  iyiye doğru giden formlarının her geçen gün artması.Bu haftaki Başak şehir maçında Beşiktaş sadece 3 puan kazanmıştır, eğer her hafta Demba Ba bu haftaki gibi uzaylı golü atacaksa gelecek haftalar için bir problem yok!Eğer Beşiktaş bu lige devamlılığını ve ağırlığını hissettirmek istiyorsa, Bilic’in iyi bir form yakalaması ve devre arasında  ilk 11 girecek en az 3  futbolcu transfer etmesi gerekmektedir. Beşiktaş’ın bu kadrosu bu yıl için değilse de önümüzdeki yıllar için 3 büyükler göre çok önde olduğunu düşünüyorum.

Bir paragrafta Oğuzhan'a açmak istiyorum.Beşiktaş’ın kesinlikle Oğuzhan'a ihtiyacı vardır; ama güçlü, devamlılığı olan hakem ve rakiple asla oynamayan kendisini sadece oynayacağı iyi futbola konsantre olması gerekmektedir çünkü arkasından formunu artırarak gelen bir Sosa tehdidi var.Hem Beşiktaş’ın hem Türk futbolunun Oğuzhan gibi yetenekler her zamankinden  fazla İhtiyacı var.

YAZIYI PAYLAŞ!

Yorumlar / 1

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Mar

ÇOK İSTEYEN KAZANDI!

12Kas

KULÜBENİN SIKINTISI!

04Kas

GALİBİYETİN GELİŞİ!