ÇOK İSTEYEN KAZANDI! - AtillA ELBİR

ÇOK İSTEYEN KAZANDI!


İsmail Kartal,Fenerbahçe için büyük önem taşıayan derbiye Diego sürprizi ile başlamıştı .Diego oynadığı süre içerisinde genel olarak iyi görüntü verdi; fakat Hamza Hamzaoğlu’nun Fenerbahçe için aldığı önlemlerle Fenerbahçe maça iyi başlayamadı.Galatasaray, Fenerbahçe’nin beklerini ileri çıkarmamaya odaklanmış ve taktik anlayışıyla sahada dizilmişti.Selçuk’un akıl dolu vuruşunu Volkan Demirel’in kurtarışı,Fenerbahçe’yi oyunda tuttu;Fenerbahçe'ye özgüven ve moral aşıladı.Maçın son dakikalarında Yasin’in gollük vuruşunu Volkan'ın çıkarışı bu senenin en’lerine girmeyi hak etmiş ve garantilemiştir.

Bu maç dahil olmak üzere İsmail Kartal’ın zaman zaman yaptığı bazı hatalı oyuncu değişikliklerine rağmen şampiyonluğun en büyük favorisi Fenerbahçe’dir;çünkü bu sezonun en istikrarlı,en iyi futbol oynayan takımı Fenerbahçe’dir. Son haftalarda oynadığı iyi futbola rağmen (Konya maçı hariç) yaşadığı puan kayıpları rakiplerini bile şaşırtmıştır.Galatasaray bu senenin kendi açısından en iyi futbolunu Fenerbahçe’ye karşı oynadı.;ama maç sonucu 1-0 mağlup!

Bir sözümde Cüneyt Çakır’a! UEFA;Cüneyt Çakır’ın yönettiği Fenerbahçe maçlarını seyretse ona bu kadar üst düzey maçlar vereceğini  sanmıyorum.

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
09Mar

ÇOK İSTEYEN KAZANDI!

12Kas

KULÜBENİN SIKINTISI!

04Kas

GALİBİYETİN GELİŞİ!