Pemra ile Çağla Rakip Oldu!

Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) tarafından İzmir'de düzenlenen erkekler ve kadınlardaki 2 ayrı turnuvada ilk tur müsabakaları tamamlandı

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Örnekköy Ulusal Tenis Eğitim Merkezi'ndeki 25 bin dolar ödüllü kadınlar turnuvasında Avustralyalı Nana Miyakawa'yı 6-1 ve 6-2'lik setlerle geçen Çağla Büyükakçay, ikinci turda Pemra Özgen'in rakibi oldu. Sezonun son grand slam turnuvası Amerika Açık elemeleri öncesindeki son turnuvasını oynayan Çağla Büyükakçay, Pemra Özgen'le oynadığı 8 maçta 5-3 üstünlüğü bulunuyor. 

İlk tur müsabakasında Letonya'dan Jelena Ostapenko karşısıda ilk seti önde tamamlayan Başak Eraydın, rahatsızlığı nedeniyle müsabakayı tamamlayamadığı için tunuvaya veda etti.

Teklerde Türkiye'yi temsil eden sporculardan Hazal Ünlügenç, Alman Dinah Pfizenmaier'a, Melis Bayraktaroğlu, Hırvat Ana Vrljic'e Melis Sezer ise Polonya'dan Katarzyna Piter'e mağlup olarak elendi.

Erkekler
Erkeklerde ise 10 bin dolar ödüllü turnuvada Marsel İlhan ilk turda Can Öztüzün'ü 6-1 ve 6-1'lik setlerle 2-0 yendi. Marsel İlhan bir üst turda Tuna Altuna ile karşılaşacak. Erkeklerde Şafak Saral Fransız rakibi Romain Bauvy, Barış Fırat ise İspanyol Jaime Pulgar-Garcia'ya yenilerek ilk turda elendi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN