Bekir Yunus Uçar Yeniden Başkan!

Türkiye Motosiklet Federasyonu Olağanüstü Genel Kurulu'nda, Bekir Yunus Uçar yeniden başkanlığa seçildi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulda, yönetim kurulu ve denetim kurulu raporları da  oy çokluğuyla ibra edildi.  

Spor Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kocatepe, kongrede yaptığı konuşmada, olağanüstü genel kurulların her zaman sıkıntı olduğunu belirterek, "Bu olumlu tablodan gurur duydum. Motosiklet hızlı bir camia. Seçimi de hızlı bir şekilde yapacaktır" dedi.

Başkan adaylarından Cihangir Fadıl Ünal da 21 delegenin üyeliklerinin iptal edildiğini belirterek, "Bu yönetim tarzıyla bir yere gitmek mümkün değil. Kulüpleri dinleyen, kulüpler olan bir federasyon istiyoruz" diye konuştu.

Bekir Yunus Uçar ise "Seçimlerde herkes aday olabilir. Hayırlı ve uğurlu bir seçim olmasını dilerim" ifadelerini kullandı. 

Konuşmalarının ardından yapılan oylamaya 131 delegeden 124'ü katıldı. Geçerli oyların 74'ünü Bekir Yunus Uçar, 50'sini de Cihangir Fadıl Ünal aldı.

Başkan Uçar, sonuçların belli olmasının ardından da delegelere teşekkür ederek, "Bana destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni bir dönem başladı" diye konuştu.

Bekir Yunus Uçar başkanlığındaki Motosiklet Federasyonunda, yönetim, disiplin ve denetim kurulu üyelikleri ise şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu: Prof. Dr. Yavuz Taşkıran, Mehmet Yeşil, Ümit Ülkü, Tayfun Şık, Ogün Baysan, Doğan Kırbaş, Mahmut Nedim Akülke, Semih Temeltaşı, Hamit Dizman, Sadık Özdemir, Faysal Şefkatlioğlu, M.Ali Ulusan, Sedat Efeler, Okan Alp.

Disiplin Kurulu: Avukat Adnan Zengin, Orhan Murat Alp, Zeki Başaran, Avukat Hande Temeltaşı, Avukat Atasoy Zer.

Denetim Kurulu: Sedat Ulu, Recep Boztürk.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN