Elazığspor'da Ayrılık Var!

Hollanda'daki ikinci etap kamp çalışmasını tamamlayan Elazığspor'da yetersiz görülen bazı futbolcularla yolların ayrılacağı öne sürülüyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Hollanda'da sona eren ikinci etap kamp çalışmalarını tamamlayarak Türkiye'ye dönen Elazığspor'da bazı futbolcularla yolların ayrılacağı ifade ediliyor.

Teknik direktör Sollied'in kamp boyunca yetersiz gördüğü ve aralarında İngiliz Jake Jervis, Hırvat Spahija , Gökhan Korkmaz, Abdullah ve Samet gibi genç oyuncuların bulunduğu bir çok ismin Elazığspor'la yol ayrımına geldiği iddia ediliyor.

Geçtiğimiz sezon başından itibaren futbolcu izleme ekibi oluşturarak genç oyunculara yönelen ve raporlar doğrultusunda bu oyuncuları kadrosuna dahil eden Elazığspor'da teknik direktör Sollied'in Hollanda kampında yetersiz gördüğü genç oyuncuların takımdan ayrılmasının ardından Elazığspor'un nokta tansfere yöneleceği ifade ediliyor.

Ankara'daki TSYD turnuvasına katılacak olan Elazığspor'un bu turnuvayla birlikte eksik gördüğü mevkiilere transfer yapması için teknik direktör Sollied, yönetimden istekte bulundu.

Jervis ve Spahija, tecrübe kazanmaları amacıyla PTT 1.lig takımlarına kiralık olarak verileceğini belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN