Galatasaray'da İnler Harekatı

Önümüzdeki sezon için bol alternatifli bir kadro kurmanın hazırlıklarını yapan Galatasaray, kadrosunda bulunan yabancıların çokluğu nedeniyle anlaştığı isimlere imza attırmakta zorlanıyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Chedjou transferinden sonra kadrosundaki yabancı sayısı 10'a çıkan Galatasaray yönetimi, istese bile şu an için herhangi bir isme imza attıramıyor.

Carlinhos ile her konuda anlaşan, futbolcunun stediği rakam olan 3 milyon Euro vererek Brazilyalı yıldızın işini bitirmeyi amaçlayan Galatasaray, Fluminense'den gelecek yanıtı beklemesine rağmen, kadrosundan herhangi bir yabancıyı gönderemediği için bu transferi resmiyete dökemeyecek.

Kadrosunda sözleşmesi devam eden Muslera, Eboue, Dany, Riera, Amrabat, Elmander, Sneijder, Drogba, Cluio ve yeni anlaşma yapılan Chedjou'yu bulunduran Galatasaray'da şimdi gitmesi muhtemel isimlerle görüşmeler yapılıyor.

En sorunsuz isim olarak gözüken Cluio'nun gelecek teklifleri beklediği ve ligin yeni ekipleriyle menajerinin masaya oturduğu belirtildi.

Elmander'in ve Riera'nın kendilerine yapılan teklifleri yetersiz bularak Galatasaray'dan ayrılmak istemedikleri ve bu futbolcuların menajerlerinin sözleşme sonuna kadar alacaklarını tahsil etmek istedikleri öğrenildi.

Defansı Chedjou, sol bek açığını ise Carlinhos ile kapatan Galatasaray'da yönetimin en büyük Melo'nun bonservisini almak ya da bu bölgede oluşacak açığı bir yerli oyuncu ile kapamak.

Juventus kulübünün Melo konusundaki girişimleri yanıtsız bırakması ve 6.5 milyon Euroluk bonservis bedelinde ısrar etmesi görüşmeleri tıkanma noktasına getirdi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN