Ergin Ataman Haberleri

Ergin Ataman Haberleri

Shane Larkin'den Olay İtiraf!

Anadolu Efes'te forma giyen Shane Larkin suskunluğunu bozdu. Milli basketbolcu, Ergin Ataman'ın ayrılığı ve Euroleague'de geride kalan sezon hakkında görüşlerini paylaştı.

Suskun Şampiyon Ergin Ataman!

Anadolu Efes’e Euroleague’de final oynatan, ligde de 10 yıllık şampiyonluk özlemine nokta koyan coach Ergin Ataman’ın dünkü maçtaki tavırları dikkat çekti.

Kimse İstedi Diye İstifa Etmem!

İki sezon sonra milli maçların sezon içine yayılmasıyla yeni bir durumun ortaya çıktığını ve iki takım çalıştırmanın zorlaştığını belirten Milli Takım Koçu, Aziz Yıldırım'a gönderme yaparak “Ayrılık için o günün şartlarında TBF kararını verir” dedi.

Yıldırım'a Askerlik Göndermesi!

Ergin Ataman, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarına 'vatani görev' vurgusu üzerinden cevap verdi. Ataman, milli takım hocalarının kulüp takımı çalıştırmasına karşı olduklarını söyleyen Yıldırım'a yönelik, "Biz vatani görevimizi yapıyoruz, Allah herkese bu görevi yapmayı nasip etsin" dedi. Aziz Yıldırım, askerliğini Metris Cezaevi'ndeyken bedelli olarak yapmıştı.

Aslan,Atamanı Bırakmadı!

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı'nda başantrenör Ergin Ataman'ın sözleşmesi 2 yıl uzatıldı.

Galatasaray Ortada Kaldı!

Galatasaray Liv Hospital Basketbol Takımı Başantrenörü Ergin Ataman, "Galatasaray Basketbol Takımı, şu anda ortada kalmış durumda. Benim beklentim Galatasaray'a büyük hizmetler veren başkanımız Ünal Aysal'ın takıma sahip çıkması" dedi.

İkinci Terim, Ergin Ataman!

A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın başantrenörlüğüne Ergin Ataman getirildi.