Yuvaya Dönüyor!

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ilk göz ağrısı olan takımına dönüyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

PTT 1. Lig’de mücadele eden Samsunspor’da teknik direktör arayışları devam ederken Ertuğrul Sağlam’a telefonda yapılan teklifin ardından süreç yüz yüze görüşmeyle netliğe kavuşacak.

Özel bir radyoya canlı bağlantı ile katılan Samsunspor Başkanı Emin Kar, Ertuğrul Sağlam ile görüştüklerini ve anlaşma olasılıklarının yüksek olduğunu söylemesi yönetim ve taraftarı heyecanlandırdı. Transfer için 10 milyon TL civarında bütçe oluşturduklarını hatırlatan Emin Kar, şunları söyledi:

"Ertuğrul Sağlam ile Samsunspor için konuştuk. Pazar günü bir araya gelip detayları konuşacağız. Anlaşma olanağımız yüksek. Ertuğrul Hoca, Samsunspor'a büyük hava katacak. Bizim çocuğumuz. Bütçe konusunda anlaştık, transferlere pazartesi başlarız."

Ertuğrul Sağlam ise daha önce Canik Başarı Üniversitesi'nde katıldığı panelde yaptığı konuşmasında; "Samsunspor benim için çok özel bir takım. Hayatta paradan daha değerli şeyler var. Eğer Samsunspor'dan bir teklif gelirse değerlendiririz." demişti.

Sağlam, başka bir konuşmasında ise üç takımın kendinin yanında ayrı bir yeri olduğunu belirterek, Samsunspor, Beşiktaş ve Bursaspor'dan gelecek her teklife şartsız koşulsuz evet diyeceğini söylemişti.

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN