YATIRIM DEĞİL,İLK 11 OYNAR! - Tunç KAYACI

YATIRIM DEĞİL,İLK 11 OYNAR!


Oyunu dikine oynayan, topla Robben stili gidebilen bir oyuncu Sinan Gümüş. Galatasaray'ın şu anki kadrosunda tarz olarak karşılığı olan futbolcu yok. İlk 11'de banko görürsek sürpriz olmaz

Bunca hengamenin içinde Galatasaray sesiz sedasız çok önemli bir transfere imza attı. Habere bakıldığında haklı olarak Semih'in sözleşmesinin uzatılması öne çıkmıştı. Ama ardından borsaya açıklanan Sinan Gümüş transferinin sezon içinde anlayacağız ne kadar önemli olduğunu. Galatasaray'ın şu anki kadrosunda tarz olarak karşılığı olan futbolcu yok. Oyunu dikine oynayan, topla Robben stili gidebilen bir oyuncu Sinan Gümüş.

Sttugart B takımından alınan genç isim Almanya U-20 milli takımının önemli bir ismi. Yeni sezonda Galatasaray'ın ilk 11'inde banko görürsek asla sürpriz olmaz. Genelde orta alanın sol kanadında oynayan ama gerektiğinde sağ kanatta da yer alabilen bir futbolcu. Güçlü fiziği ve top sürerken kontrolü ve rakibi rahatlıkla geçebilen stiliyle gerçekten yerinde bir transfer.

Yepyeni bir yıldız geliyor!

Abartıp abartmadığımızı zaman gösterecek. Ama şimdiye kadarki tecrübelerime göre, yeni sezonda Türk futbolu ve Galatasaray yeni bir yıldız kazanacaktır. Eksikleri yok mu, var tabii ki. Bir kere çok genç ve ilk defa üst düzey bir takıma geldi bunun sıkıntısını yaşayabilir. Ayrıca son vuruşlarda daha iyi olması lazım. Bu da giderilebilecek bir eksik bence. Prandelli sanırım böyle bir yetenekle çok yakından ilgilenecektir. Çünkü Sinan Gümüş ilgilenmeye değer bir altın bence.

[email protected]

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
11Tem

O SEN BU SENE GİBİ!

22Oca

RİZE'NİN DİRİLİŞİ!

23May

EKOL OLUŞMAYA BAŞLADI!

05Nis

SESSİZ KAÇIŞ!

23Mar

KONYASPOR TARİH YAZDI!