Vural Elazığspor Yönetimini Eleştirdi!

Geçen sezon Elazığspor ile büyük sükse yaratan ve takımı düşme hattından kurtaran ünlü teknik adam Yılmaz Vural, NTVSpor ekranlarında yayınlanan Futbol Aktüel programının konuğu oldu.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Yılmaz Vural bu programda önemli açıklamalarda bulunurken, Elazığspor'dan ayrılırken neler yaşadığına da değindi. İşte o açıklamalardan önemli kesitler:

Yılmaz Vural programda önemli açıklamalarda bulunurken, Elazığspor'dan ayrılırken neler yaşadığına da değindi. "Elazığ'dan ayrıldım 10 tane takımda hoca yok. Ben dedim ki bunlar kavga eder. Beni biriler alır yani. Birisiyle ismim geçmedi ya. Türkiye'nin durumu bu." dedi.

"Kimse Elazığ'dan neden ayrıldığımı sormuyor. Kardeşim orada kimsenin sportif bir amacı yok... Herkes bir yere gelme peşinde. Birisi siyasi olarak bir şeyler peşinde birisi para peşinde. Altyapı diyorlar iki tane saha var bir tane de adam koymuşlar başına o kadar. Lisanlı bir hoca bile yok orada. Bunlar konuşulmuyor tabi."


Futbolda yaşın sorun olmadığını belirten Hoca, "Futbolda yaş o kadar da önemli bir şey değil. Adam oynayabiliryorsa bırakın oynasın kardeşim. Hakan Şükür'e zorla futbolu bıraktırdılar. Hani geldi mi yeni bir Hakan? Yok. Sen niye zorla bıraktırıyorsun o zaman?" dedi.

Galatasaray'ın hazırlık kampı hakkında konuşan Yılmaz Vural, "Galatasaray yeni sezon hazırlıklarını iyi geçiriyor. Terim'i bu konuda desteklerim hep. Futbolda teknolojiye açık bir hoca. Yeniliklere açık bir hoca. Bazıları korkar yeniliklerden, o tam tersine." açıklamasını yaptı.

Fatih Terim ile yaşadığı dialogu anlatan başarılı hoca, "Geçen Fatih Terim ile konuşmuştuk, Melo alınmamıştı o sıralarda. "Melo alınmazsa 1-1,5 milyon Euro'ya birini buldum. Çok iyi bir oyuncu" demişti. Sanırım Wellington'du o isim.
Arda konusunda da çok ısrarcı. Arda'yı ısrarla istiyor Fatih Hoca." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın yeni transferi Atiba 'a da değinen Vural, "Burada kimse tanımaz fazla ama, Atiba çok önemli bir oyuncu. Nereye koyarsan koy oynar. Takip ettiğim bir oyuncu. Çok iyi transfer bence.
Serdar Kurtuluş için de, yani eğer Beşiktaş'ın oyuncusu ise niye gönderdiniz? Geri geldiyse bu adam Beşiktaş'ın oyuncusu demektir. Göndermeleri saçma.
Ömer Şişmanoğlu da altyapısı sağlam bir oyuncu. Sonradan girerek etkili olabilir." diyerek sözlerini tamamladı.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Bahadır | 01 Ağustos 2013 23:47

    Helal Olsun sana Yılmaz Vural, Elazığspor yönetiminin ipliğini pazara çıkardığın için sana teşekkür ederim.Selçuk ve Özgür Elazığspor bitirdiler kimsenin haberi yok

BUNLARA DA BAKIN