Sol Bek Şart!

Riera ve Hakan hazırlık kampında sınıfta kaldı. Toulouse'ta oynayan M'Bengue yeniden gündemde. Fransızlarla Umut'un transferi sırasında yakın ilişki kuran sarı kırmızılı ekibin, M'Bengue için 3 milyon euro önerdiği bildirildi

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre; Malaga ve Napoli sınavlarında etkili bir futbol ortaya koyamaması Galatasaray'ın yeni sezon öncesi sorgulanmasına yol açarken sarı-kırmızılı ekipte en büyük eleştiriyi savunma bölgesi aldı. Terim'in ilk 11'de düşündüğü Eboue, Dany, Chedjou ve Riera oynadıkları futbolla hayal kırıklığı yarattı. Tecrübeli çalıştırıcı, sağ ve stoper mevkilerindeki sorunu takım içinden çözmeyi planlarken Riera ile birlikte Hakan Balta ve Erman Kılıç'ın sol bekte bekleneni verememesi nedeniyle transfere yöneldiği öğrenildi. Bununla birlikte Fransa'dan sürpriz bir iddia geldi. Galatasaray'ın geçen sezon devre arasında da istediği Cheikh M'Bengue için Toulouse'a 3 milyon euro'luk teklifte bulunduğu iddia edildi. 

5 MİLYON EURO İSTEDİ 
Toulouse'un, Senegalli sol bek için 5 milyon euro istediği, Umut'un transferi sırasında kurulan iyi ilişkiler sayesinde transferin bitme olasılığının büyük olduğu kaydedildi. Toulouse'un Tigre'den Orban'ı istediği bu oyuncunun gelmesi durumunda Cheikh M'Bengue'nin kesin olarak Galatasaray'a gideceği belirtildi. Bu durumda Riera'ya da yol gözükmüş olacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN