Ses Ver Elazığ!

Bakan Kılıç, Elazığ Atatürk Stadyumu zemininin arenada bile olmadığını belirtirken, kale arkası tribünlerinin üstünün kapanmasıyla ilgili olarak da “Bu iş fısıltıyla olmaz. Elazığ'dan ses gelmesi lazım” diye konuştu.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Gençlik Spor Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Adalet Bakanlığının ortaklaşa düzenlemiş olduğu Sporda Şiddet ve Düzensizliğin önlenmesi çalıştayına katılan Elazığspor Genel Müdürü Ali Topal Gençlik Spor Bakanı Suat Kılıç'la stadyum konusunu görüştü.

Bakan Kılıç konuyla ilgili “Elazığ Stadyumu'na 5 trilyon para harcadık. Elazığ stadında olan zemin Arenada yok."dedi.

Suat Kılıç’ın bu cevabının ardından Atatürk Stadyumu kale arkalarının üstünün kapatılmasına ilişkin soruya ise, “olabilir ama Elazığ'dan bu konuyla ilgili bir ses gelmesi lazım. Kulağa fısıldamakla olmaz. Oluşturun kamuoyunu getirin talebinizi değerlendirelim. Ama bu konuyla ilgili Elazığ'dan bir ses gelmeli." diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mehmet TOPÇU | 01 Ocak 2014 22:50

    Ben Elazığ beydoğmuş köyü muhtarı mehmet TOPÇU bence kamu kurum ve kuruluşunda çalışan ayrıca elazığ esnaflarından elazığ spora maddi ve manevi desdeklerini bekliyorz buna bütün elazığın değil de tüm il dışındaki elazığlılarında desteklerını beklıyor ve bu konuya duyarlı olmalarını bistiyoruz . Çünkü liğde sadece doğu takımı elazığ spordur. kıymetini bilmeliyiz.

BUNLARA DA BAKIN