Ronaldinho Kartal Oluyor!

Başkan Fikret Orman'ın en büyük seçim vaatlerinden biri olan ve tüm Beşiktaşlılar'ın uykularını kaçıran Ronaldinho rüyası artık gerçekleşmeye çok yakın.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Lig Tv'nin haberine göre; 33 yaşındaki Sambacı’nın Avrupa temsilcilerinden biri olan Kamil Cira, transfer süreciyle ilgili FANATİK’e konuştu. Beşiktaşlı yönetici Ahmet Nur Çebi’yle konuştuklarını ve görüşmelerde mesafe kat ettiklerini belirten Cira, “Ortada 8 milyon Euro’luk bir maliyet söz konusu. Bunun 4 milyon Euro’sunu Beşiktaş Yönetimi, kalan 4’ünü ise sponsporlar tarafından karşılanacak. Transfer ise önümüzdeki günlerde noktalanacak” sözlerini sarf etti.

Bonservis Sorunu yok
Öte yandan şu anda Brezilya’nın Atletico Mineiro takımında forma giyen yıldız oyuncunun, “Bir yıl daha sözleşmesi bulunuyor, bonservis bedeli de söz konusu” şeklinde ortaya atılan iddiaların da gerçek dışı olduğu ifade edildi. Zira, Mineiro’ya imza atarken sözleşmesine, “İstediği takdirde hiçbir bonservis bedeli konmadan ayrılabilir” maddesi koyduran futbolcunun kulübüne herhangi bir bonservis ücreti ödemeyeceği bildirild

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

BUNLARA DA BAKIN