Özen:'Benim Ölmem Lazım'

Beşiktaş futbol Direktörü Önder Özen, hakkında çıkan iddialara ve Fernandes'in ayrılıp ayrılmayacağı konusunda açıklama yaptı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Beşiktaş Futbol Direktörü Önder Özen, TRTSpor'da yayınlanan Futbol Keyfi programına konuk oldu. Özen hakkındaki iddialara sert yanıtlar verirken Siyah-Beyazlı camiada yaşanan son gelişmelere de açıklık getirdi. Özen'in açıklamalarından satır başları şöyle;
 
"Bu iddia doğruysa benim ölmem lazım" 
 
"Ortalama insanlar dedikoduları takip eder. Ben ortalamanın üstünde olduğum için itibar etmiyorum. Benim transferde komisyon işlerine girdiğimle ilgili haber yapanlar bunun hesabını mahkemede verir. Bu iddia doğruysa benim ölmem lazım. Ben transfer pazarlığına giremem. Bunu göreve gelmeden önce yönetimle görüşmüştüm. Transferin detayına asla girmem, çünkü ben pazarlık edemem. Ben pazarlık edersem Beşiktaş batar! Şu ana kadar yapılan tüm transferlerin hesabını veririm." 
 
"Fernandes ayrılmak istemiyor" 
 
"Fernandes ile 3 kez biraraya geldik. Yaptığımız görüşmede ayrılmak istemediğini söyledi. Fernandes'in sözleşmesini yenilemek istiyoruz. O da kalmak istiyor. Görüşmeleri yetki verdiği arkadaşı sürdürüyor."
 
Milan'daki yapı kuruluyor

"Atletik performans departmanına önümüzdeki yıl İtalya'dan biri katılacak. Milan'daki yapıya benzer bir yapı olarak. Bana göre doğru yapı orası, İtalya. 4 tane aday var, görüşüyoruz. Bu departman mevcut oyuncuların fiziksel ve bireysel kalitesini geliştirmeye çalışacaktır."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN