Mersin Forvet Arıyor!

Mersin İdman Yurdu Teknik Direktörü Hakan Kutlu, santrfor Adem Büyük ve Abdülkadir Özgen ile görüştüklerini bildirdi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Kutlu, yazılı açıklamasında, üçüncü etap Ankara kampının sürdüğünü belirterek, takımda eksik gördükleri mevkilere transfer için çalıştıklarını belirtti.

Santrfor için bazı futbolcularla görüştüklerini vurgulayan Kutlu, şunları kaydetti:
"Santrfor için ilk tercihimiz Adem Büyük ve Abdülkadir Özgen. Söz konusu futbolcularla gerekli görüşmeler yapıldı. Adem Büyük'ten olumlu cevap alamadık. Haklı olarak yeni sezonda Süper Lig takımında forma giymenin planlarını yapıyor. Abdulkadir'in transferinde ise görüşmeler sürüyor ve kulübü izin verdiği takdirde bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Bizler oyuncu transfer ederken Mersin İdman Yurdu gelenek ve göreneklerine uygun, kaliteli ve aynı zamanda oyun felsefemize uyacak oyuncular üzerinde durmaktayız. İş olsun diye transfer yapmak yerine takımımızın ve camiamızın yapısına uyacak futbolcuları transfer etmek istiyoruz."

Gerek antrenman gerekse hazırlık maçlarında olumlu görüntü sergilediklerine dikkati çeken Kutlu, "Bu sene takımımız sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacak ve inşallah bu yolda mutlu sona ulaşacaktır. Mersin İdman Yurdu’nu hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşıyacağız. Taraftarlarımızın içi rahat olsun"ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN