Kartal Saldırıyor!

Kongrenin ardından teknik direktör ve transfer için görüşmelerini hızlandıran Beşiktaş Beşiktaş imza şova hazırlanıyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fanatik gazetesinin haberine göre Siyah-Beyazlılar, Sezer Öztürk, Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş için kulüpleriyle anlaşmaya vardı. Tolga Zengin, Beşiktaş'ı isterken, teknik direktör konusunda Thomas Schaaf yeniden gündemde.

Rota yeniden Schaaf 

Teknik direktör konusunda temaslarını sürdüren Beşiktaş, Werder Bremen’le yollarını ayıran Thomas Schaaf’ı yeniden gündemine aldı. Daha önce tecrübeli çalıştırıcıyı listesine alan Kartal, Prosinecki’de yaşanan gelişmenin ardından Schaaf’la yeniden görüşme kararı aldı. Uzun süre Werder Bremen’i çalıştıran Alman teknik adam, Beşiktaşlı yöneticilerle yaptığı görüşmenin ardından Siyah-Beyazlı takıma gelmeye sıcak baktığını ifade etti. 

Tolga, ‘Beşiktaş’ dedi 
Beşiktaş’ın çok istediği Tolga Zengin, Ünal Karaman’la yaptığı görüşmede Beşiktaş’a gitmek istediğini söyledi. Rubin Kazan’ın 4 milyon Euro’luk teklifinin ardından yurt dışına gitmek istemediğini belirten Zengin, “Trabzonspor’dan ayrılmak istemiyorum. Ama beni gönderecekseniz benim fikrimi de sorun. Beşiktaş’a gitmek isterim” dedi. 

Franco geliyor 
Önder Özen’in Güney Amerika turunda izlediği ve ön sözleşme imzalattığı Pedro Franco, İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. 22 yaşındaki futbolcuyu çok beğenen Özen, genç savunmacıyı kaptırmak istemedi ve transfer konusunda ikna etti. Özen’in Kolombiya’da görüştüğü Franco için gerek oyuncuyla, gerekse de kulübüyle anlaşmaya varıldı. Bu futbolcu önümüzdeki günlerde İstanbul’a gelerek sözleşme imzalayacak. 

Cenk ve Serdar bitti 
Siyah-Beyazlılar, uzun süredir gündeminde olan Cenk Tosun ve Serdar Kurtuluş için Gaziantepspor’la anlaşmaya vardı. Siyah-Beyazlılar, 4 milyon Euro ve 3 futbolcu teklif ederken, Gaziantep yönetimi Kartal’dan 6 milyon Euro talep etti. Süren görüşmelerin ardından taraflar anlaşmaya vardı. İki futbolcu için de önümüzdeki günlerde kulüpten açıklama yapılacak. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN