Karafırtınalar Yeni Patron!

PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka'nın teknik direktörü Sait Karafırtınalar, 'Oynayacağımız coşkulu futbolu, taraftarımızın desteğiyle birleştirip başarılı olmak istiyoruz' dedi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Karafırtınalar, Karşıyaka gibi köklü bir camiada görev yapacaklarını belirterek, şöyle konuştu: 
"Yine İzmir'e hizmet edeceğiz. Onun mutluluğunu da yaşıyoruz. Karşıyaka her zaman iddalı olmuştur. Karşıyaka ile 3 yıllık sözleşme imzaladık, günü kurtarma peşinde değiliz. Oynayacağımız coşkulu futbolu, taraftarımızın desteğiyle birleştirip, başarılı olmak istiyoruz. Altyapıda, A2 takımında çok değerli oyuncular var. Karşıyaka'da da kazandırabileceğimiz kadar genç yeteneği üstyapıya, ve Türk futboluna sunmak istiyoruz." 

Transfer çalışmalarının sürdüğünü, ilk etapta kaleci, stoper, sağ bek, sağ ön ve santrofor takviyesi yapacaklarını kaydeden Karafırtınalar, "Onun dışında A2 takımından ve akademiden gelecek oyuncularla kadromuzu oluşturacağız" dedi. 

Karafırtınalar, asıl kadronun çarşamba günü çalışmalara başlayacağını, bugünden itibaren yurtdışından ve yurtiçinden denenecek futbolcularla çalışacaklarını belirterek, "16-25 Temmuz'da Nevşehir'de, 29 Temmuz-6 Ağustos'ta da Bolu'da hazırlıklarımızı sürdüreceğiz" diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN