Karabükspor'a Yeni Başkan!

Kardemir Karabükspor'da bugün yapılan kongrede başkanlığa eski kulüp başkanlarından sendikacı Taner Canyurt getirildi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Taner Canyurt, Kardemir Karabükspor un 25. başkanı oldu. 

Sıcağı sıcağına açıklama yapan yeni başkan Taner Canyurt, "Karabükspor'un kayyuma gitmesine gönlüm razı olamazdı. Bu görev bana gece 2.30'da verildi. Bu konuda bu görevi bana güvenerek Karabükspor'u emanet eden herkese teşekkür ediyorum. Kardemir yönetimine teşekkür ediyorum. Çelik iş sendikasına teşekkür ediyorum. Bu yükü hep beraber en iyi yerlere taşımak için her türlü gayreti sarf edeceğim, çabayı sarf edeceğim. Bedenimin yettiği mücadeleyi vereceğim. İnşallah daha iyi yerlere geleceğiz, Karabük halkının desteği, sizlerin desteği ile, taraftarın desteği ile" dedi. 

"Kardemir desteği çekiyor korkusu var, siz görüştünüz mü?" sorusuna başkan Canyurt, "Kendileri ile görüştüm. Kardemir geçmişteki desteğini devam ettirecek. Kardemir Karabükspor Kardemir'e mal olmuştur. Kardemir ben bunu istemiyorum diyemez. Geçmişte yapılan destek sürecektir. Bu kentin bir takım aktivitelere de ihtiyacı vardır. Karabükspor'dan vazgeçemeyiz" yanıtını verdi. 

"TRANSFER ÇALIŞMALARINA BAŞLIYORUZ" 
Transfere de değinen Taner Canyurt, "Benim zor dediğim burası. Bu işler zor. Bu günden itibaren transfer çalışmalarına başlayacağız. Daha önceki arkadaşlarımızın daha önce yapmış oldukları çalışmalar var, onları değerlendireceğiz ve yolumuza devam edeceğiz. Gerek teknik direktör gerekse oyuncular ile görüşmelerimize hemen başlıyoruz. İnşallah Karabükspor için en hayırlısı neyse onu yapacağız" dedi. 

Kardemir Karabükspor'un yeni yönetimi şöyle oluştu: 
Başkan : Taner Canyurt 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler 
İhsan Mutlu 
Ahmet Gölbek 
S.Ahmet Karabacak 
Ulvi Üngören 
Volkan Türker 
Hüseyin Akgün 
Bülent Toraman 
Alaattin Danışman 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN