Jaja Geliyor!

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor'da, taraftarların yeniden takımda görmek istediği Jaja konusunda önemli gelişmeler yaşanıyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Bordo-mavili yönetimin, Brezilyalı oyuncunun menajerini Trabzon'a davet ettiği ortaya çıktı. Jaja için bir bonservis bedeli ödemek istemediklerini oyuncunun menajerine ileten yöneticilerin, bu konuyu Metalist Kharkiv kulübüyle kendilerinin halletmesi gerektiğini söyledikleri öğrenildi.

Trabzonspor forması giymek için istekli olan Jaja'nın, alacaklarına karşılık Metalist'ten bonservisini isteyeceği ifade edildi.

Trabzonspor'da yeni sezon öncesi Futbol Genel Direktörü Ünal Karaman, transfer çalışmalarının yanı sıra futbolcuların moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. 27 Haziran'da başlayacak çalışmalar öncesi futbolcuları tek tek arayan Karaman'ın, özellikle Volkan Şen ve Olcan ile sık sık görüştüğü ve bu oyunculara yeni sezona yeni sayfa açarak başlamaları gerektiğini söylediği belirtildi.

Trabzonspor'la kondisyoner olarak sözleşme imzalanan Hannick Obenauer'in eski takımı Hoffenheim'la yaşadığı sorun, sıkıntı yarattı. Alman kondisyonerin Hoffenheim'la olan sözleşmesini feshetmek için Trabzonspor'dan fesih parasını istediği ancak bu isteğin bordo mavili kulüpten kabul görmediği öğrenildi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN