Gökhan Mı Serdar Mı?

Rubin Kazan'dan kiralanması planlanan Gökhan Töre Beşiktaş Yönetimi'ni ikiye böldü. Gökhan'a itiraz eden siyah-beyazlılar, Elazığspor formasını giyen Serdar Gürler'in ofansif olarak daha iyi işler yapabileceğini düşünüyor

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Milliyet’in haberine göre; Yeni sezon transfer çalışmalarında sağ kanata yerli bir isim almak isteyen Beşiktaş Futbol Komitesi, Gökhan Töre’yi kiralamak için, kulübü Rubin Kazan ile bir görüşme yapacak. Anlaşma sağlanması halinde bu oyuncuyu bir sene kiralayacak olan siyah - beyazlı yönetimde, Gökhan konusunda şimdiden ikilem yaşandığı ortaya çıktı.

Gökhan’ın transferine itiraz eden bazı idarecilerin, Gökhan yerine sağ bölgeye Elazığspor’da oynayan Serdar Gürler’in transfer edilmesi yönünde görüş bildirdiği ortala çıktı. Yöneticiler, Serdar’ın ofansif olarak daha fazla katkı sağlayacağını dile getirdiler. İzleme komitesinin de çok beğendiği Serdar Gürler’i de listesinde bulunduran Beşiktaş Futbol Komitesi, kiralama seçeneğinin daha ekonomik olması nedeniyle Gökhan Töre’ye sıcak bakıyor.

Serdar Gürler’in bonservis bedelinin fazla olacağını düşünen Beşiktaş Yönetimi, Gökhan Töre’yi transfer etmesi halinde bu oyuncuya bir takım uyarılarda bulunacak. Rubin Kazan’da takım arkadaşlarıyla problem yaşaması ve takım oyunu konusunda zaafı nedeniyle, “2. Quaresma” olmasından endişe edilen futbolcu, beklentileri karşılaması durumunda bir sene sonra bonservisiyle transfer edilecek.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • enes üzek | 12 Haziran 2013 10:15

    ikisinin de özellikleri çok farklı

  • gambit | 10 Haziran 2013 17:37

    tabi ki gökhan......................

BUNLARA DA BAKIN