Geliyor!

Yıldız oyuncu Kartal'a 25 Haziran'da cevap gönderecek. Taraftar şimdiden havaya girdi. Siyah-Beyazlılar, yıldız oyuncudan gelecek habere kilitlenmiş durumda.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fanatik'in haberine göre; Beşiktaş’ta Ronaldinho rüzgarı şimdiden esmeye başladı. Yıldız futbolcunun menacerinin ‘25 Haziran’da cevabımızı vereceğiz’ demesi bile taraftarı havaya sokmaya yetti. Yönetim de taraftarların bu tavrına kayıtsız kalmadı. Siyah-Beyazlı idareciler her ne kadar oyuncunun maliyetine bakarak hareket etse de, gerek Fikret Orman, gerekse de yönetim, bu transferi bitirmek için tüm şartları zorlama kararı aldı. Bulunacak sponsorlarla maliyeti karşılayacak olan Orman, kulübün kasasından minimum seviyede para çıkması için çabalıyor. Oyuncunun Türkiye haklarını elinde bulunduran Adem Önder, Kamil Cira ve Terence Ngalleu, Ronaldinho’nun abisi Roberto Assis ile yaptıkları görüşmeyi, kulüp yetkilisi Semih Usta’ya da bildirdi.
 
Yıllık 8 milyon Euro

 
Ronaldinho’nun Avrupa’ya transfer olması durumunda bonservisini bedelsiz olarak alacak olması, Beşiktaş’ın bu transferdeki maliyetini de düşürüyor. Yıllık 8 milyon Euro isteyen yıldız futbolcu için Ahmet Nur Çebi, kulübün en fazla 4 milyon Euro ödeyebileceğini ifade etti. Kalan 4 milyon Euro’luk miktar ise sponsorlarla karşılanacak. 25 Haziran’da oyuncuyla ilgili kesin cevabı alacak olan yönetim, bu tarihe kadar görüşmeleri tamamlayarak, maliyeti karşılamak istiyor. 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN