Galatasaray'ın İlk Göz Ağrısı!

Nani'de sonuç alamayan G.Saray, başkan Aysal'ın ilk göz ağrısı Kaka için sürpriz bir harekat başlattı. Cimbom'un heyecan verici transfer operasyonu, İspanyol medyasında da büyük yankı uyandırdı

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre; Galatasaray "çilek" arayışında hedefi değiştirdi. Nanikonusunda gelişme sağlayamayan sarı-kırmızılılar, başkan Ünal Aysal'ın geçen sezondan bu yana çok istediği Kaka'yı yeniden gündemine aldı. Real Madrid'in yeni hocası Ancelotti tarafından istenmediği için satış listesine konulan Kaka'ya en ciddi talibin Galatasaray olduğu ifade ediliyor. Sarı-kırmızılı kulübün sportif direktörü Bülent Tulun'un bizzat başkan Aysal'ın talimatı üzerine İspanya'ya giderek Real Madrid ile masaya oturacağı kaydedildi.

REAL, G.SARAY'A KOLAYLIK SAĞLAYACAK
Milan ile PSG'den beklediği teklifleri alamayan 31 yaşındaki futbolcunun, kendisiyle ilgilenen Çin'in Shanghai takımını ise istemediğini belirten İspanyol gazeteciler, "Kaka için en uygun kulüp Galatasaray. Eğer Galatasaray'a giderse hem Avrupa'da kalıp kendini yeniden kanıtlama şansı yakalar hem de iyi para kazanmaya devam eder" yorumunda bulundu. İki yıl daha sözleşmesi olan Kaka'nın mali yükünden kurtulmak isteyen Real Madrid'in, Galatasaray'a kolaylık sağlayacağı ifade ediliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN