Fenerbahçe Kaka'nın Peşinde!

WFTTV 9 kanalı, tatilini geçirdiği Florida'da Orlando City takımını ziyaret eden Kaka ile ilgili yaptığı haberde flaş bir ayrıntıya yer verdi

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre; Oscar Cardozo'yu kadrosuna katarak yabancı transferini sonlandırmayı planlayan Fenerbahçe için çok uzaklardan bomba bir iddia geldi. ABD'de yayın yapan WFTTV 9 adlı televizyon kanalı, Real Madrid'in dünyaca ünlü yıldızı Kaka'nın Fenerbahçe ile görüşme halinde olduğunu açıkladı. Tatilini Florida'da geçiren Kaka'nın, arkadaşı Flavio Augusto da Silva'nın da ortakları arasında yer aldığı Orlando City kulübüne yaptığı ziyareti haber yapan WFTTV 9, Fenerbahçelileri heyecanlandırdı. 

MİLAN DA FIRSAT KOLLUYOR 
Kanal, Orlando City'nin hocası Adrian Health'in, "Kaka 2015 yılında ABD Ligi'nde oynayacak. O tarihte bizimle olması bir olasılık. Kaka'nın şu anda ABD'ye gelemeyeceğini söylemek için ise Einstein olmaya gerek yok. Çünkü Real Madrid ile güçlü bir sözleşmesi var" şeklindeki açıklamalarının ardından flaş bir ayrıntı verdi. Haberde, eski takımı Milan'ın yakından ilgilendiği Kaka'nın, Brezilya Ligi ekiplerinden Fluminense ve Corinthians'ın yanı sıra Fenerbahçe ile de görüşme halinde olduğunu açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN