Fenerbahçe'de Kim Gidecek?

Yaptığı flaş transferle yabancı oyuncu sayısı artan Fenerbahçe'de yabancı oyuncuların kaderi yeni teknik direktör belirleyecek.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Transferde Alper Potuk,Bruno Alves, Michel Kadlec ve Samuel Holmen'i kadrosuna katan Fenerbahçe'de takımdan ayrılacak isimler merak konusu oldu.

Türkiye Futbol Federasyonunun aldığı 10 yabancı ile sözleşme imzalayabilme kuralı çerçevesinde kadrosunda 11 yabancı bulunduran sarı lacivertlilerde kimler ile yolların ayrılacağına yeni teknik direktörün karar vereceği öğrenildi.

Eski Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın takımdan ayrılabilecek futbolcular için Yobo,Krasic,Stoch ve Christian'ın adını yönetime verdiği ancak sarı lacivertli yöneticilerin kararı yeni hocaya bıraktığı belirlendi.

Fenerbahçe Yönetimi'nin transfer listesindeki son oyuncunun Oscar Cardozo olduğu bildirilirken, takımın başına getirilecek yeni teknik adamın başka oyuncu istememesi halinde transferin kaptılacağı ortaya çıktı.Cardozo için Benfica Kulübüne son olarak 10 milyon Euro + 2milyon Euro bonus teklif eden Fenerbahçe Yönetimi'nin, Portekiz Kulübünden 'oyuncumuza 15 milyon Euro teklif eden var' yanıtını aldıkları ve bu yüzden beklemeye geçtikleri öğrenildi.

Teknik Direktör konusunda Ersun Yanal ismi üzerinde mutabık olan sarı lacivertli yönetimin başarılı teknik adamın göreve getirileceğini yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacakları ifade edildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN