Fenerbahçe Cardozo'yu Kiralıyor!

Portekiz'de bomba etkisi yapan haberde, F.Bahçe'nin Benfica'ya 3.5 milyon euro kiralama bedeli teklif ettiği ileri sürüldü.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre, 'nin, Emmanuel Emenike'yi alınca Oscar'dan vazgeçtiği, yabancı forvet transferini ise kapattığı ileri sürülmüştü. Ancak Portekiz basını öyle bir iddia ortaya attı ki yer yerinden oynayacak! O Jogo gazetesi, Fenerbahçe'nin Emenike'nin transferine rağmen Cardozo'dan vazgeçmediğini, sarı-lacivertlilerin Paraguaylı yıldızı kiralama yöntemi ile harekete geçtiğini ileri sürerek kafaları iyice karıştırdı. 

SATIN ALMA OPSİYONLU 
Gazete, "Cardozo için teklifler gelmeye devam ediyor" başlıklı haberinde, 12 milyon euro'luk bazı tekliflerin tarafından reddedildiği bildirdi, ardından bombayı patlattı! Haberde, "Fenerbahçe, Cardozo için Benfica'nın kapısını bu kez kiralık transferi için çaldı. Türkler yıllık kiralık bedeli olarak Benfica'ya Cardozo için 3.5 milyon euro bedel teklif etti. Benfica'nın bu teklifi kabul etmesi durumunda Cardozo da 2.8 milyon euro kazanacak" ifadelerine yer verildi. Fenerbahçe'nin Cardozo'nun 17 milyon euro'luk satın alma opsiyonunu da elinde bulunduracağı vurgulandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN