Elazığspor'da Hoca Arayışları!

Sollied'in gelmeme ihtimali üzerine Elazığspor transfer komitesi yeni hoca arayışlarına yöneldi.Bordo beyazlıların Bülent Korkmaz'a teklif götürdükleri öne sürülüyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

 

Elazığspor’da adeta yılan hikâyesine dönen teknik direktör konusu bir türlü netlik kazanmazken, Sollied’in gelmeme ihtimali üzerine yeni teknik direktör arayışlarının başladığı öğrenildi.

İstanbul’da Bülent Korkmaz’la görüştükleri iddia edilen Elazığspor transfer komitesinin; genç teknik adamın 25 Milyon TL transfer bütçesi istemesiyle görüşmelerin sona erdiği belirtiliyor.

Uygun’a sürpriz teklif

Korkmaz’dan olumsuz cevap alan Elazığspor transfer komitesinin bu kez sürpriz bir şekilde Elazığspor’un eski teknik direktörlerinden Bülent Uygun’a da teklif götürdükleri öne sürülüyor…

Ancak Uygun’un; Gaziantepspor’la mukavele imzaladığını belirttiği ve gelen teklife teşekkür ettiği öne sürülürken, teknik direktör arayışlarının devam ettiği belirtiliyor.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 3

  • cengiz zrdm | 22 Haziran 2013 18:10

    Başkanın takımı küçültmek istemesi,şimdiye kadar görüşülen hocaların bir türlü imzalamaması,hala nokta transferlerin yapılmaması,insanın aklına olmadık şeyler getiriyor.Takımımız ne kadar büyüktüde küçültmeye gidiliyor.Bu nasıl iştir.Bir kişide yönetimden çıkıp adam akıllı bir açıklama yapmıyor.Bu belirsizlik bizi bayağı gerdi.Yeter artık sıkıldık.

BUNLARA DA BAKIN