Denizlispor'da Yeni Hoca Belli Oldu!
Denizlispor'da, teknik direktör Özcan Bizati'nin istifasıyla boşalan göreve Engin İpekoğlu'nun getirildiği bildirildi.
- 14.01.2015 15:33
- Güncelleme: 14.01.2015 15:33
- 1045
Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, transfer komitesinin Bizati'den boşalan göreve getirilmek üzere yaptığı çalışma sonucunda teknik direktör Engin İpekoğlu ile görüşüldüğü belirtildi. İpekoğlu ile yapılan görüşme sonucunda İpekoğlu ve ekibiyle sezon sonuna kadar sözleşme imzalandığını belirten açıklamada, "Daha önce kulübümüzde görev yapan teknik direktör Engin İpekoğlu ve ekinin başarılı olacağını inanıyoruz" denildi.
Teknik Direktör İpekoğlu, 2012-2013 sezonunda 4 ay Denizlispor'da teknik sorumlu olarak görev yapmıştı.
İlk Yorum Yazan Sen Ol!