Demirspor, Muradına Erdi!

Transfer çalışmalarını çok büyük titizlikle sürdüren Adana Demirspor Kulübü, Karşıyaka'dan stoper Erdi Öner ile anlaştı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Adana Demirspor Kulübü Profesyonel Spor Dallarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Güler ile birlikte kendisini 2 yıllığına mavi-lacivertli renklere bağlayan sözleşmeyi imzalayan Erdi, “Hedeflerinin çok büyük olduğu, köklü bir camiaya gelişimin son derece farkındayım. Çok önemli bir vizyona sahip olan Adana Demirspor Kulübü’ne dahil olmamı sağlayan Başkanımız Sayın Mustafa Tuncel ve yönetim kuruluna sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. 

Mavi-lacivertli kulübün taraftarlarının gücünden bahseden Erdi Öner, “Adana Demirspor taraftarının ne kadar ateşli, ne kadar etkili, takımına da sonuna kadar destek olduğunu Türkiye biliyor. Bizde el ele, omuz omuza vererek O müthiş taraftarımızın özlemle beklediği süper lige çıkarak camiamızı mutlu edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Transfer çalışmalarında Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mustafa Tuncel ve tüm yönetim kurulu üyelerinin çok büyük katkıları olduğunu söyleyen Profesyonel Spor Dallarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şerif Güler ise,”Teknik Direktörümüz Yücel İldiz’in istekleri doğrultusuna takımda eksik görülen mevkilere transfer yapıyoruz. Bugün de Karşıyaka’dan Erdi Öner ile anlaştık. Çok mutluyuz. Hedefimize sağlam adımlarla ilerleyeceğiz” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN