Daum'dan İki Yıllık İmza!

Alman Teknik Direktör Christoph Daum, Bursaspor'la iki yıllık sözleşme imzaladı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Bursaspor,  Hikmet Karaman’ın ardından başarılı Alman çalıştırıcı Christoph Daum ile bugün Özlüce Tesisleri’nde düzenlenen tören ile 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Özlüce Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine İkinci Başkan Rıdvan Şen, İcra Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Divan Başkanlık Kurulu Üyeleri ve taraftarlar katıldı.

Christoph Daum: "Türkiye Benim İkinci Vatanım" 

Konuşmasına Türkçe, "Bugün burada çok mutluyum" diyerek başlayan yeni Teknik Direktörümüz Christoph Daum sözlerini şöyle sürdürdü: "Konuşmalarıma Almanca devam etmek istiyorum. Herhangi yanlış anlamaya sebebiyet vermemek için. Burada Bursaspor ailesi, yönetim kurulu, oyuncularımız hepsini teker teker tanıyacağım. Bu aileye katkı sağlamak için elimden gelenin en iyisini yapacağıma inanıyorum. Türkiye benim ikinci vatanım. Bunda hiçbir zaman değişiklik olmadı. Bu sözleşmenin oluşma süreci çok kısa bir zaman içinde oldu. Sözleşmeyi sonuçlandırdıktan sonra benim üzerime düşen görev en kısa sürede bilgileri toplamak. Ve biran önce işime başlamak olacak. Benden önceki antrenör arkadaşıma da bundan sonraki kariyerinde başarılar dilerim” dedi.

" Bir Bütün Olmalıyız "
Taraftara seslenen Daum, "Daha önceden Bursaspor taraftarını biliyorum. Ama bundan sonra aile olarak hareket edeceğimiz için taraftarın yarattığı atmosferi fantastik bir şekilde görmek istiyorum. Biz bir bütün olmalıyız. İnsan sırtını duvara dayar. Ben burada sırtımı duvara dayıyorum ve o duvarın sizler olduğunu hissediyorum. Benim prensibim anlatmaktan daha fazla sahada işimi yapmak. Çok fazla lafı uzatmadan sahaya dönmek istiyorum. Herkesin beni kalben karşıladığını görüyorum. Burada bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum. Söz veriyorum, elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN