Cimbom Samba Yapacak

Galatasaray yönetiminin teknik direktör Fatih Terim'in isteği doğrultusunda Brezilyalı oyuncular için temaslarını hızlandırdı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Bir süredir Brezilya'da bulunan Galatasaray kulübü idari menajeri Cenk Ergün'ün Carlinhos'un menajeriyle yaptığı pazarlıklarda son aşamaya geldiği bildirildi.

Carlinhos'un kulübü Fluminense ile her konuda anlaşan Galatasaray yönetiminin ise ödeme planları üzerinde görüşmelerini sürdürdüğü belirtildi.

Galatasaray yönetiminin Carlinhos'la paralel olarak sürdürdüğü Melo transferinde ise Juventus kulübü bonservis konusunda sıkıntı yaratmaya devam ediyor.

Üç yıllık sözleşme teklif edilen Melo ile yıllık 2,5 milyon euro ve maç başına 30 bin euro karşılığında el sıkışan Galatasaray yönetimi,, Juventus'tan beklediği indirimi bir türlü koparamıyor.

Juventus'un iki sezondur kiraladığı Melo'yu bu kez kesinlikle bonservisiyle beraber vermek istediği ayrıca ve 6 milyon euro istediği bildiriliyor.

İtalyan kulübünün Melo'yu transfer edeceği futbolcular için takasta kullanmayı düşündüğü bu yüzden bonservisinde indirime gitmediği iddia edildi.

Öte yandan dünyanın en önemli futbol kanallarından biri olan Skysport'un internet sitesinde bugün Galatasaray'ı ilgilendiren bir haber yer aldı.

Haberde Galatasaray'ın Manchester United'ın Nani için Galatasaray'la pazarlık yaptığını iddia etti.

Portekizli futbolcuyla sözleşme yenilemeyen Manchester United'in 8, 5 milyon sterlin istediği, Galatasaray başkanı Ünal Aysal'ın ise bu transfer için 6 milyon sterlin önerdiği iddia edildi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN