Cihat Arslan İBB'nin Patronu

Süper Lige son hafta veda eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da teknik direktörlük koltuğuna Cihat Arslan getirildi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Çağatay Kalkancı, teknik direktörlük görevi için eski futbolcuları Cihat Arslan'la 2 yıllık anlaşmaya vardıklarını belirterek, "Kendisi bizim eski oyuncularımızdan. Yeniden Spor Toto Süper Lig'e yükselme hedefimize teknik açıdan liderlik yapabilecek birisi. Hedeflerimizin örtüştüğünü gördük. Bunun üzerine anlaşmayı yaptık. Şimdi çalışmaya başladılar. Bir an önce mevcut durumu değerlendireceğiz. Yeni oyuncuları takıma katmak için çalışmaları sürdüreceğiz" şeklinde konuştu. 
            Kalkancı, lacivert-turunculu takımın iskelet kadrosunu korumanın yanında PTT 1. Lig'e uygun oyuncuları transfer etmeyi düşündüklerini aktararak, şu ifadeleri kullandı: 
"Belli oyuncularımızla sözleşmemiz devam ediyor. Bu oyuncular takımımızın iskeletini oluşturuyor. Dolayısıyla bu iskeleti devam ettireceğiz. Bunun yanı sıra PTT 1. Lig'in üst düzey mücadele gerektiren bir yanı var. Bu yapıya uyacak, bizi destekleyecek, bizim için savaşacak ve bu takımın içerisindeki ruha sahip olan oyuncularla görüşmeleri yapacağız. Biz kendi arasında bir aileyiz. Bu ailenin ferdi olacak kişilerle görüşeceğiz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN