Bosingwa Tamam, Barrios Yolda!

Bordo-mavililer, daha önce anleştığı 31 yaşındaki sağ bek Jose Bosingwa'yı dün gece Trabzon'a getirdi, Fırtına, Barrios transferini de bitirdi

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fotomaç'ın haberine göre; Karadeniz ekibinde beklenen gün gelip çattı. Yıldız transferinde suskunluğunu Chelsea'den Malouda'yı alarak bozan Trabzonspor iki yıldızı daha renklerine kattı. Bordo-mavililer, salı günü Türkiye'ye gelerek başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüşen Portekizli sağ bek Jose Bosingwa'yı kesin olarak renklerine bağladı. Dün gece saat 01.00'e kadar Avrupa Ligi'ne yeni bir liste göndermesi gereken Trabzonspor, 22.30 sularında Malouda ile Bosingwa'yı Trabzon'a getirdi, yer yerinden oynadı. Malouda ve 31 yaşındaki Bosingwa, taraftarın büyük coşkusu ile karşılandı. Öğle saatlerinde Cech'in sözleşmesini feshederek kontenjanda yer boşaltan Trabzonspor'un, tecrübeli futbolcuyla yıllığı 1.8 milyon euro'dan 2 senelik mukavele yaptığı belirtildi. 

BARRIOS'A 3+1 SÖZLEŞME
Önceki gün hakkında "Spartak Moskova'nın idmanlarına çıkıyor" şeklinde iddialar ortaya atılan Lucas Barrios'un da Trabzonspor ile anlaşmaya vardığı dile getirildi. Son olarak Çin'in Guangzhou takımında top koşturan ve buradan önce Dortmund'daki muhteşem futboluyla Avrupa'nın sayılı forvetleri arasına giren Paraguaylı golcünün de Karadeniz ekibine "Evet" yanıtı verdiği öğrenildi. Alacaklarının ödenmemesi nedeniyle kulübü Guangzhou'yu mahkemeye veren 28 yaşındaki futbolcuya Galatasaraylı Drogba'da olduğu gibi geçici lisans verilmesi bekleniyor. Barrios ile Trabzonspor'un 3+1 yıllık mukavele imzalaması bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN