Boluspor Ali Beykoz'a Emanet

Boluspor tesislerinde düzenlenen imza töreninde Beykozla iki yıllık sözleşme imzalandı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Kulüp Başkanı İnceayan, burada yaptığı konuşmada, teknik direktör Ali Beykoz'a inandıklarını ve güvendiklerini belirterek, "Bu görevi Ali Beykoz'a verdik. Ali Beykoz ve Boluspor başarılı olursa bizde başarılı olacağız" ifadesini kullandı. 
Boluspor'un yeni teknik direktörü Ali Beykoz da bu görevi almaktan onur duyduğunu belirterek, "11 sene önce hocalığını yapmıştım. İnanıp beni buraya yönetim kuruluyla birlikte getiren kulüp başkanına teşekkür ediyorum. Bolu'nun çocuğu olarak Bolu'nun evlatlarına yıllar sonra sahip çıkılmıştır. Hiç kimsenin yüzünü burada kara çıkartacağımızı düşünmüyorum" diye konuştu. 

 "Boluspor'u laik olduğu en iyi yere taşıyacağımıza inanıyorum" diyen Beykoz, "İnşallah zaman her şeyin aynası olacaktır. Bu onurlu görevi yapmaktan da büyük gurur duymaktayım" şeklinde konuştu. 
Transfer çalışması hakkında da bilgi veren Beykoz: " Transfer komitesi ile birlikte çalışmalarına bugünden itibaren başlayacağını, koşan, mücadele eden, pes etmeyen ve Bolusporumuza yakışır bir kadro ile ilerlemek istediğini belirtti.

Her gelen hoca da burada emek harcamıştır. Herkes bindiği dalı kesmez ve başarılı olmak için mücadele etmiştir. Biz de buradayız ve bir teknik direktör olarak Boluspor'u laik olduğu yere taşımak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Birçok oyuncuyu takip ettik ve ediyoruz. Boluspor'a laik koşan, mücadele eden ve heyecan veren oyunculardan kurulu, herkesin taşın altına elini sokarak hareket edeceği bir oyuncu gurubu sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" dedi.

Ali Beykoz’un teknilk ekibinde Hakkı Öztabağ yardımcı antrenör,  Abdullah Gez kaleci antrenörü, Çetiner Erdoğan altyapı koordinatörü olarak görev alacak. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN