Bandırmaspor'a Yeni Kan!

Bandırmaspor teknik direktörlük görevine Hüseyin Yenikan'ı getirdi.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Spor Toto 2. Lig’de mücadele veren Bandırmaspor, teknik direktör sorununu Hüseyin Yenikan’ı göreve getirerek çözdü. Daha önceki yıllarda Bandırmaspor’da Yardımcı Antrenörlük ve Sportif Direktörlük görevinde bulunan Hüseyin Yenikan ile 2 yıllık sözleşme imzalandı.

Bandırmaspor Başkanı Mehmet Kılkışlı konuyla ilgili yaptığı açıklamada:"Kulübümüzün genel kurulundan sonra birçok teknik direktör adayı ile tek tek görüşmelerimiz oldu. Yaptığımız görüşmeleri bu akşam yaptığımız yönetim kurulu toplantısında masaya yatırdık. Yönetici arkadaşlarımızla birlikte Hüseyin Yenikan ile anlaşma kararına vardık. İki yıllık sözleşme imzaladık. Başarılı bir sezon geçireceğimize inanıyorum. Genç ve dinamik bir isim. Uzun yıllar kulübümüzde Sportif Direktörlük görevinde bulunan Yenikan ile Bandırmaspor daha yukarılara çıkacaktır” dedi. 

Bandırmaspor’un yeni Teknik Direktörü Hüseyin Yenikan'ın yardımcılığını Nedim Vatansever, kaleci antrenörlüğünü de İsmail Güney yapacak. 

Attığı imza sonrası kısa bir açıklama yapan Yenikan: "Zor bir göreve geldim. Bandırma halkının Bandırmaspor’dan beklentilerini çok iyi biliyorum. Bandırmaspor’u en iyi yerlere getirmek için yardımcılarım ile birlikte elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Bunu başaracağımıza inanıyoruz. Ekibimize bir Bandırmalı arkadaşımızı da katma düşüncesindeyiz" dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN