Antalya Sağlam Geliyor

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bir görüştüklerini belirtti.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Gencer, Hasan Subaşı Tesisleri'nde yönetim kurulu toplantısı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Sağlam'ın cumartesi günü Medical Park Antalyaspor Yönetim Kurulu'nun davetlisi olarak Antalya'ya geleceğini belirtti. 

Sağlam ile ilgili medyada çıkan haberlerin doğru olduğunu vurgulayan Gencer, hoca konusunun yönetim kurulunun en önemli gündemi olduğunu söyledi. ''Ertuğrul Sağlam konusu basında şiddetle söyleniyor. Biz Antalyaspor olarak basında ismi geçen hocaları kulübe davet edip görüşmüş değiliz'' diyen Gencer, şunları söyledi: ''Ertuğrul Sağlam ile görüşmemiz oldu, olmadı değil. Ertuğrul hocayla cumartesi günü yüz yüze bir görüşmemiz olacak. Ertuğrul Sağlam ile ilgilenen başka kulüpler de var. Cumartesi günü Ertuğrul hoca ile yapacağımız görüşmede bir gelişme sağlanırsa devam edeceğiz. Ertuğrul hoca olmadığı taktirde görüştüğümüz başka hocalar da var. Biz hafta sonuna kadar hoca sorunumuzu çözmek istiyoruz. Ertuğrul hocayı davet ettik, yönetim kurulumuz ile görüşeceğiz. İnşallah cumartesi akşamı bu konuyu netleştireceğiz.'' dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN