Adım adım Obi Mikel'e Doğru

Önümüzdeki sezonun takımını oluşturmak için yoğun çaba harcayan sarı-kırmızılılar yabancı transferini bitirmek için görüşmelerini sürdürüyor.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Defanstaki sorunu Kamerunlu Chedjou ile çözen sarı kırmızılı yönetim, defansın solu için de Carlinhos'tan gelecek haberi bekliyor. Brezilyalı futbolcu ile her konuda anlaşan sarı-kırmızılı yönetim hem Fluminense hem de kadrodaki yabancı kontenjanının açılması için uğraş veriyor.

Kadrosunda 10 yabancı bulunan Galatasaray'da gözden çıkarılan isimlerden birinin ayrılması halinde Carlinhos transferi resmen açıklanacak.

Carlinhos transferini bitirme aşamasına gelen Galatasaray yönetimi orta sahada Felipe Melo'nun takımda kalması için juventus'a yaptığı teklife gelecek yanıtı bekliyor.

İtalyan kulübünün melonun bonservisi için 6. 5 milyon euroda diretmesi üzerine alternatifler üzerinde yoğunlaştı.

İtalyan basını ise Melo'nun Galatasaray'la anlaşamazsa ülkesine döneceğini sayfalarını taşırken, Galatasaray'ın Chelsea'den John Obi Mikel'le görüştüğünü iddia ettiler.

Galatasaray yönetiminin Melo alternatifleri arasında görüşmeler yaptığı Gökhan İnler ise kendisine yapılan ilk teklife olumlu yanıt verirken kulübü Napoli 12 milyon Euro’da indirim yapmıyor.

Galatasaray yönetimi Gökhan İnler konusunda 8 milyon Euroluk teklifini yinelerken, bir artışa daha gitmeyi düşünmüyor ve Napoli'nin vereceği kararı bekliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN