Adım Adım Cimbom'a Doğru!

Arda Turan'la ilgili her geçen gün yeni bir olumlu gelişme yaşanıyor. Bu transferle ilgili Yılmaz Vural'ın ardından bir müjde de milletvekili Hakan Şükür'den geldi: Arda, Galatasaray ile anlaştı. Artık iş kulüplerin anlaşmasına kaldı.

PAYLAŞ
Spor Maraton -

Fanatik'in haberine göre;  Cim Bom, Arda Turan konusunda mutlu sona her geçen gün biraz daha da yaklaşıyor. Sarı-Kırmızılılar, yıldız futbolcuya senelik 4.5 milyon Euro ücret ve kaptanlık teklif etmişti. Teknik direktör Yılmaz Vural, Arda’nın bu teklifi kabul ettiğini, “Bana, ‘Hocam öyle bir para teklif ettiler ki, geri çevirmek imkansız. Zaten ben de dönmek istiyorum’ zaten” sözleriyle açıklamıştı. Sarı-Kırmızılı taraftarları heyecanlandıran son açıklama Kral Hakan Şükür’den geldi. Şükür, Twitter’dan, “Arda, Galatasaray ile anlaştı. Artık iş kulüplerin anlaşmasına kaldı. İnşallah Türk futbolu için hayırlı olur” mesajını yazdı. Bu arada Ünal Aysal, yakın arkadaşı olan Atletico Madrid’in başkanı Gil Marin’le sürekli görüşerek pazarlıklara devam ediyor. 

Monaco’dan 17 milyon Euro!

Aysal’ın son teklifi 15 milyon Euro artı Riera oldu. Ayrıca İspanyol oyuncunun ilk sezon 1 milyon Euro’luk ücretini ödemeyi kabul etti. İspanyol ve Fransız basınına göre ise transferin cömert takımı Monaco da Arda Turan’ın peşinde. Fransız ekibinin yıldız futbolcu için 17 milyon Euro’luk bir teklif yaptığı ancak Atletico Madrid’in 24 milyon Euro talep ettiği kaydedildi. Bu arada yıldız futbolcu, İspanyol ekibinin yetkililerine ayrılması halinde Galatasaray’a gitmek İstediğini söyledi.

 
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN